Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Napok óta nem tölt be az...

Medline kérdése:

Napok óta nem tölt be az akvarista.hu oldal, ahol lebeszéltem egy üzletet, de még nincs lebonyolítva, viszont fehér Betta párt szinte lehetetlen keríteni. Hol érhetem el Brekk-et?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már jó az akvarista...szerintem már akkor is jó volt amikor kiírtad a kérdést, mivel én még valamikor fél 12kor mentem el itthonról, és már akkor is jó volt...
2011. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem ezt írja ki:

Akvarista.hu

Az oldal költözés alatt áll.

Türelmeteket kérjük!


Nekem viszont mihamarabb el kellene érnem Brekk-et. Vasárnap érkeznek a gyerek s erről nem késhetek le.

2011. márc. 30. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam kint h nincs a szerveren az index.php, szóval másik szerverre rakják fel az oldalt. Nekem van, hogy betölt, van hogy nem. Ennek sok idő kell, párom is szerverekkel foglalkozik, tudom mennyi meló van egy ilyenben. Szóval türelem, Brekk elérhetőségét megpróbálom neked előkeríteni mindjárt tárolt oldalakról.
2011. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)) Életmentő vagy!:)) Igaz, megadtam a számom, de lehet, hogy már Ő sem tudott belépni s akkor nem tud elérni. Köszönöm, köszönöm.:)
2011. márc. 30. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Nah hát végül a tárolt oldalakon nem jelenítette meg az elérhetőségeit, de írtam neki egy másik fórumról emailt, belinkeltem neki a kérdésed, és odaírtam, hogy ha nincs ide regisztrálva, akkor írjon nekem emailt és elküldöm neked az email címét. :)
2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sziasztok. Sajna szerverváltás van és ebben csúszott egy kis bibi. Kérek mindenkit legyetek türelemmel.

Üdv!

FOCUSFORD

2011. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem legkésőbb vasárnap el kell érnem. Semmi esetre sem akarok lekésni a gyerekekről.:) Remélem, hogy válaszol, bár nekem is pillanatok alatt reagált. Örök hálám.:)
2011. márc. 30. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem írt, de amint fog akkor írok itt neked. Aztán reméljük nemsoká jó lesz az oldal is. :)
2011. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt vannak az elérhetőségei:

Orosi Zoltán

aligatorteknos@gmail.com


De úgy látom már jó az akvarista.hu is :)

2011. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Nem tudom eléggé megköszönni a fáradozásod.:) Örömöt szereztél.:) Mára tényleg helyre állt a honlap is.:)

Köszönöm még egyszer s további szép napot!:)


Üdv.:

Med

2011. márc. 31. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!