Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Levedlett a tarisznyarákom,...

Levedlett a tarisznyarákom, el szeretném tenni a páncélját. Meg lehet valahogy oldani vagy hülyeség? =]

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég soká eláll a páncél. Csak az a baj, hogy ő azt még szeretné megenni, rengeteg ásványi anyagot nyer belőle, ettől lesz egészséges. Tehát nem kellene elvenni előle, bármennyire is tetszik. Esetleg az ollóját tedd el, a többit hagyd bennt.
2011. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amikor voltunk Horvátországban, mi is hoztunk rákpáncélokat, csak azok döglött rákok páncéljai voltak, és még benne volt némi hús, megvártuk amíg kirohad és elraktuk, szóval szerintem simán el lehet :)
2011. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megeszi de van még ott neki :) Köszi a választ! Esetleg olyanban valaki segítene, hogy törpe tarisznyát honnan lehetne szerezni? 1 éve láttam utoljára el is akartam hozni de mire visszamentem értük elvitték...
2011. márc. 30. 20:35
 4/5 gfero ***** válasza:
néz körül az akvarista.hu oldalon.
2011. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha Szeged nincs messze akkor a Trópusban lehet hogy találsz. Én ott vettek kettőt, de az már nem most volt, hanem ugy jó fél éve. De szerintem lehet rendelni is ha épp nincs nekik a boltban.
2011. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!