Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez még csak...

Szerintetek ez még csak fiatal, vagy ilyen kisméretű is van?

Figyelt kérdés

A bettára gondoltam

ez hím ugye?

http://www.youtube.com/watch?v=27BHOq7iY58


2011. ápr. 3. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy hím betta... aki már nem is annyira kicsi.
2011. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
73%

Ez egy teljesen normális méretű hím Betta, csak a gazdája tisztességes méretű akváriumban tartja, nem befőttesüvegben, ahogy állatkínzóéknál szokás.


(Ez az akvárium se tökéletes a műnövényekkel, magányos csapathalakkal és a nagyra növő fajokkal, egyedül a Betta illik bele.)

2011. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gfero ***** válasza:
100%
hát ez úgy ronda ahogy van.a betta meg normális méretű
2011. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz akvárium, de a talaj.... az nagyon nem illik akváriumba, legalábbis nem ilyen színben.

A betta meg teljesen normális méretű (5-7 cm), csak eltörpül ekkora akváriumban. :) Sokan tartják hibásan alig 10 literesben, vagy rosszabb esetben gömbakváriumban. (ezekben jó hogy nagyobbnak hat)

Nekem 40 literesben él, "élőben" nem tűnik kicsinek benne, de képen még én is meglepődtem, hogy milyen picurkának hat, amikor fotóztam. :D

Ja és igen, ez hím betta. :)

2011. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!