Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettákról lenne pár kérdésem?

Bettákról lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

lenne pár kérdésem a bettákról:

1.mennyi az áruk?színüktől függ?

2.olvastam hogy 1 hím és legalább 3 nőstényt kell összerakni,miért kell ez?

3.mennyi idősen szaporodnak?mennyi idő amíg kikelnek a kicsik?mennyi kicsinye lesz?nagyobbak megeszik a kisebb/gyengébbeket?

4.hány literes aksi kell neki?mennyi helyet foglal?

5.hány fajtájuk van?milyen színekben fordul elő?melyik szín a legritkább?

ennyi lenne,aki tud róluk valamit,írja le,lehet tartani fogok párat,azért számoztam meg a kérdéseim,hogy előbb ki tudjam találni melyikre válaszoltok,valamelyik számhoz többet írtam,ahhoz ha lehet mindegyikre válaszoljatok


ha lehet tapasztalatokat írjatok


előre is köszi


2011. ápr. 9. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg kérdés,de mondjuk az ötösre válaszolnék:)Az,hogy pontosan hány fajtájuk van senki nem tudná megválaszolni,ugyanis egyre több félét tenyésztenek ki.Minden színben előfordul,Magyarországon ami nem piros vagy kék és ennek kombói,már ritkaságnak számít:(Na jó néha még lilát fehéret látni.
2011. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok,köszi,még aki tud válaszoljon
2011. ápr. 9. 17:04
 3/6 gfero ***** válasza:

1.500-800ft

2.mert a hím elég agresszív a szaporodás ideje alatt és a nőstény nem mindig van felkészülve a párzásra.

3...5 hónapos koruktól már szaporodnak,az ikrák 2 nap után kelnek ki a habfészekből.a párzás után a nőstényt egyből ki kell szedni a hímet meg azután hogy az ivadékok elúsztak.

4..ha 1 nőstény 3 hímet akarsz akkor min 50liter sók búvóhellyel meg növénnyel

5..sok színbe léteznek.ritka az albínó,fekete

2011. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mr.G ***** válasza:
Link a fajtákhoz: [link]
2011. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 9. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket, gyönyörűek :). Most írkáltam be csak a színeket, meg hogy betta (pl blue betta)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!