Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fekete szellemkéshal és HM...

Fekete szellemkéshal és HM betta splendens megfér egy akváriumban, konfrontáció nélkül?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. ápr. 12. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden további nélkül.

Bár, ha ezzel nem voltál tisztában, akkor annyit még bátorkodnék megjegyezni, hogy a szellemkéshal kb. fél méteresre nő, és olyan 500-600 litertől felfelé lehet tartani.

2011. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én 15 cm-es szellemkéshalat láttam maximális méretben s erről nem tudtam.

Köszönöm szépen a választ!

2011. ápr. 12. 13:13
 3/8 gfero ***** válasza:
nem lehet együtt tartani felnőtt korábban kinyírja a kishalakat ez egy 40-50 cm-es hal
2011. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos tanácsok!
2011. ápr. 12. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem hinném, hogy zsákmányállatnak tekinti a bettát. Másképp, másokra vadászik.

2011. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Szerintem egy felnőtt példány száján befér egy Betta, ha nagyon igyekszik. Semmiféle ragadozó mellé nem jó olyan halat társítani, ami beférhet a száján.
2011. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elviekben megfér egymással, de én nem tenném őket egy akváriumba mert mások az igényeik. A szellem az Amazonas lakója a Betta pedig dél-kelet Ázsia. Szellemet én is tartok, harcsákkal együtt szerintem az egyik legszebb és legegzotikusabb hal ami kapható. 50 cm-re csak a vadon élő példányok nőnek meg jó ha el fogja érni a 25 cm akváriumi körülmények közt. Ahol vettem a halam él egy 5-6 éves példány és olyan 20 cm de már 2 éve nem nőtt semmit. Az enyém még fiatal de már 3 hónap alatt is majdnem a másfélszeresére nőtt. Imádja a vörös szúnyog lárvát.
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!