Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnám megoldani h a...

Markone kérdése:

Hogyan tudnám megoldani h a vasfátol ne legyen az akváriumom ilyen barnás szinü?

Figyelt kérdés
3 napig ásztatam vizben de az nem segitett :S
2011. ápr. 12. 16:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne az tudtok erröl vmt mondani?
2011. ápr. 12. 16:53
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Kár, pedig jól néz ki. Nekem 1db olyan vasfám van, de az ennél sötétebb, amit áztattam már vagy 3 hónapig, és egyszer ki is főztem vagy fél órán át, úgy, hogy közben olyan 3x cseréltem a lábosban vizet, és ennek ellenére még mindig fog, hát egyszerűen mostmár félredobtam :)


Érdekes módon a többit meg amiket vettem néha 1-1 darabot, azok közül meg mindegyik jó, mármint azokat még áztatni se áztattam, csak bedobtam az akváriumba és kész.

Jó, egy kicsit fogott egyik-másik, de a heti 1 vízcsere pont elég volt, tehát nem lett tök sötétbarna a víz, és pár hónap mulva meg már egyáltalán nem színezett semmit.


Különben az, hogy barna lesz a víz a halakat nem zavarja, csak látványilag ronda :/

2011. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van mangrove fám, és nem színezi a vizet. Mert tudtam, hogy mit veszek. De ha színezi is, akkor is mondom, pár vízcsere és sokkal kevésbé lesz sárga a víz tőle...
2011. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ákos.Montam,hogy vedd ki a vízből.....
2011. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
murr mint madár
2011. ápr. 12. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!