Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez a molly mikor...

Szerintetek ez a molly mikor fog szulni?

Figyelt kérdés
file:///C:/Users/Todor/Desktop/P4010083.JPG
2011. ápr. 15. 17:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Persze h kell 4 akvariumom van:P

Egyebkent en vagyok (48 L ,alganyalok:P)

2011. ápr. 15. 18:10
 12/19 anonim ***** válasza:

Terhesnek lehet terhes, mert elég nagy a hasa, már nincs is neki sok szerintem, bár még nem foglalkoztam mollykkal, csak olvastam róluk, meg persze kép, de azért látszik, hogy most már születhetnek a kicsik, főleg, ha 1 hete volt ez a kép. Viszont külön kéne tartani egy szülő akiban, ha vannak más halak is, mert megehetik a kicsiket. Persze, ha nem akarod őket megtartani, akkor mind1. (remélhetőleg nem bélgyulladás azért :D)


Még annyi, hogy nekem elég úszórothadás gyanús a molly farka, nem ártana kezelni.

2011. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 gfero ***** válasza:
nem ártana küllőn akváriumba tenni vagy szülőszobába mert kár lenne ha haleledel lenne az ivadékokból
2011. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Es az nem lehet h hasvizkor,mert dolingel a jobb oldalan uszik egy kicsit es felfele tartsa a fejet
2011. ápr. 15. 18:18
 15/19 Frontosa ***** válasza:

Ahááá, szóval te vagy az, úgy látom rendesen el vagy látva elevenszülőkkel.

Kezdő vagy és egyből 4 db. akváriummal kezdtél neki?

Ha a 48 literesben annyi halat tartassz, ami még 200-ba is sok, bele sem merek gondolni, milyen lehet a többi. Neked már nem nagyon célszerű megtartani az ivadékokat, inkább add oda őket valakinek. Ezt hosszú távon nem fogod tudni csinálni, csak ha akvarisztikai elevenszülő üzletet akarsz nyitni.

2011. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
jah ,nem reg vettem meg egyet ezeknek az elevenszuloknek,vagy egy 15 ,48,100,116 litresem
2011. ápr. 15. 18:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát jól belevágtál ekkora akváriumokkal. Én 63 literessel kezdtem, de nem mernék még több ekkora, vagy esetleg még nagyobb akváriumot tartani. :D (csak egy pici karantén van) Anyagiak miatt sem, meg hát hely...

Hasvízkor is lehetséges, bár ezt így elég nehéz megmondani, lassan is kialakulhat, nem egyből minden tünettel, de akkor már késő lehet. (nálam még nem volt 1 betegség sem, nem vagyok tapasztalt nagyon ezen a téren)


Mennyi halad van amúgy? :D

2011. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vann messengered?? mi az ID-d?
2011. ápr. 15. 18:46
 19/19 anonim ***** válasza:
tartja! nem tartsa.... itt legalabbis nem
2011. máj. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!