Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért döglöttek meg az aranyha...

Miért döglöttek meg az aranyhal ivadékaim?

Figyelt kérdés
Pár hete ikrázott az akváriumi aranyhalam. Kiszedtem az ikrákat ezekből 5 db kikelt. Tegnap azt vettem észre hogy az ivadékok folyamatosan döglenek megfele, mára már csak egy maradt. Nem értem mi lehet a baj mert már 4 hetesek voltak, cseréltem a vizüket is stb...valamint nagyon apróra, szinte por állagúra tört szúnyoglárvával etettem őket, bár az az igazás, hogy sosem láttam, h ettek volna belőle. Lehetséges, hogy éhen haltak?:(
2011. ápr. 20. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mekkora akváriumban voltak?

Volt-e szűrőjük?

Milyen gyakran és mennyi vizet cseréltél?

Naponta hányszor etetted őket?

Miért nem azt adtad nekik, amit kell? Minden kajás kérdésbe mindenki leírja, hogy a szárított szúnyoglárvától éhendöglenek a halak, mert se tápértéke, se nyomelem, se vitamin, se ásványi anyag tartalma nincs. Ráadásul az aranyhalaknak nem ez a legmegfelelőbb táplálék, kell mellé kiegészítésképp zöldség: borsó, répa, kukorica, spenót, ilyesmik.

Meg minőségi aranyhaltáp.

2011. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!