Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire árt a halaknak ezek...

Mennyire árt a halaknak ezek a cuccok?

Figyelt kérdés
A családom nem érti meg, hogy nem szabad füstölőt és dezodort az akvárium közelébe használni ma már kettőt elégettek füstölőből az akvárium melletti asztalon létszi írnátok valamit hogy meg tudjam nekik mutatni hogy miért rossz ez a halaknak? A füst szinte azzonal bekerül a vízbe?
2011. ápr. 24. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
uhh szegény halaid szerintem most dobd ki a füstölőket ha azt akarod hogy éljenek még a halaid :S
2011. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajuk nem lesz sem a füstölőtől,sem a dezodortól. Viszont az áramos szúnyogírtótól kidöglenek.
2011. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DE igen is lesz bajuk ekkora baromságot az én halaimat alig tudtuk megmenteni mert a tesóm itt dezodorozta magát az akvárium mellett
2011. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
A füstölők általában nem ártalmasak(kivéve a szúnyogriasztósok), de azért jobb lenne a lakás távolabbi pontján használni. A légfrissítők közt sok kifejezetten mérgező a halaknak. Különösen a szagsemlegesítő változatok.
2011. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dezodorban tudom h ólom van..az minden élő szervezetnek káros
2011. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!