Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez maláj tornyoscsiga?

Ez maláj tornyoscsiga?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt vettem növényt, az átmosás és karantén ellenére sikerült neki beköltöznie. :D 2 hónapja most láttam először újra, mert véletlen a kezemben maradt takarítás közben. Nem ismerem túlzottan az akváriumi csigákat, a maláj tornyos csigára hasonlít, de egy képen sem találtam olyat, hogy a ház vége fekete legyen. Nem tudom náluk mennyire változatos a szín. Még annyi, hogy mikor először találtam ugyanekkora volt, azaz 5 mm-es kb, szóval nem nő, vagy nagyon lassan.


[link]


2011. máj. 1. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, had nőjön meg, kicsinek nehéz azonosítani őket. Persze ha nem nő... A fene tudja.Mindenesetre amíg nem látszik belőle több, addig elég nehéz azonosítani.
2011. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor várok. :) Remélem látni fogom majd még, mert kb tűt a szénakazalban dolog megtalálni, most is csak úgy sikerült, hogy a fűtőn volt és pont megfogtam. :D

Ez fura nekem is hogy 2 hónap alatt semmit nem nőtt, csigáknál nem hiszem, hogy ilyen lassú a növekedés, de majd látom. :)

2011. máj. 1. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi. Nem? Szerintem Maláj.

[link]

2011. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Malájnak néz ki. Ha beássa magát az aljzatba, akkor tuti, hogy az.
2011. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na a kép tényleg olyasmi, mint az enyém. Amikor visszaraktam, akkor valóban furkálódott a talajban és el is tűnt benne, pedig azt hittem, hogy majd mászkál. Lehet ezért nem láttam sosem, mert a talajban volt.

Köszönöm a segítségetek. :)

2011. máj. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!