Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teszel képet az akváriumodról?

Teszel képet az akváriumodról?

Figyelt kérdés
Sok kommentet lehet olvasni arc nélkül,itt az arc jelen esetben legyen az akvárium:)
2011. máj. 1. 19:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tök vicces, hogy mindenki szabadkozik, én holnap nyírok (az elmaradt amúgy, majd a hétvégén :D ), Aszpiknál friss az aki, itt meg érkezik majd a háttér meg a világítás :) Mindig van mit csinálni, mindig van mire várni :)

Amúgy tetszik mindenkié.

Kérdező, te esetleg képet?

2011. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
A háttér megvan már (kettő is, még eldöntöm melyiket használjam), csak nem tettem fel, mert a világítás már egy hónapja késik sajnos.., anélkül meg a háttér nagyon sötétnek hat a jelenlegi gyengébb világítással. Szinte semmi sem látszódna a képből, ami igy sem valami jó minőségű-mobilos. De örültem ám már, hogy végre kezd valamire hasonlítani az akváriumom, már jó ideje rendezgetem és most lassacskán összeáll. Köszi a kommentet amugy! :))
2011. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ja, az igaz, mindig van mit csinálni :)
2011. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

jávai mohát varrjál rá egy vastag szunyoghálóra, háttérnek.

Bár annyi moha sokba kerül, de sztem jól néznek ki.

2011. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam, az tényleg jól nézne ki. Beírtam a google-ba, hogy mohafal meg jávai moha rögzítése, ill jávai moha kötözés, de nem nagyon volt eredmény amit használni tudnék... Tudnál segíteni, vagy linkelni esetleg, hogy az hogyan készül?
2011. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én csináltam már, csak nem bírtam kivárni, mire benövi a moha (akkor még kevés volt), így abbahagytam.

Szerintem a szúnyogháló túl sűrű, én üveghálóval (dryvit) csináltam. Egyszerűen rögzíted a háttér elé egy ujjnyira, szétszeded a mohát és teletűzdeled. Aztán vársz, míg benövi az egészet. Hihetetlenül szép tud lenni.

2011. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Szentpety ***** válasza:

Még egy hétig ilyen, aztán érkezik a nagyobb aki!

[link]

2011. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsokat meg linkeket a mohafallal kapcsolatban. Lehet megpróbálom hamarosan, hátha sikerül összehozni egy ilyet.
2011. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Képet?Őőőő majd nemsokára:)Csak még meg kell nőnie aaaaa.
2011. máj. 5. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!