Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe lehet növényeket ültetni?...

Ebbe lehet növényeket ültetni? Megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 4. 20:54
 1/8 gfero ***** válasza:
nem éri meg nem is jó és ronda is
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle aljzatban lehet növényed mert a gyökere megfogja a növényt..:D de azért várj más válaszra is :D Nehogy aztán baj legyen:D
2011. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyival kiegészítem magam hogy csatlakozom gferohoz tényleg elég rosszul néz ki:D
2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az eddigi válaszokat! Ha nem megfelelő ez az aljzat,vagy tudtok mondani jobbat, akkor tudnátok linket küldeni,hogy milyet ajánlotok?
2011. máj. 4. 21:02
 5/8 Platypus ***** válasza:

Ha színeset szeretnél, akkor a JBL manado a legjobb választás. Téglavörös, viszont egy nagyon jó kis talaj, jót tesz a gyökereknek és a hasznos baciknak is.

A festett homok veszélyes, kioldódhat belőle mindenféle nem akváriumba való dolog. Az érzékenyebb növények gyökere nem is bírja a homokot.

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom:

[link]

2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Növényt táptalajba tessék ültetni, nem kavicsba.

Úgy, mint a kinti virágot de homokba ülteted, hanem virágföldbe (csak az akváriumba való táptalajok drágábbak mint a virágföld).


A JBL manado az narancssárga, nem rikító, tök jól mutat növények alatt, és Platypusnak szép növényei vannak úgyhogy tutira jó talaj.


Vagy ha sötétbarnát akarsz, akkor:

Aqua Soil Amazonia egy nagyon jó talaj


Nekem meg ez van "Aquatic Nature Pro-Soil", hemianthust és marshileát növesztek benne, és szépen nő, pedig nem CO2-zöm. Pl hemiantthus-t régen próbáltam ültetni Sera táptalajba és olyan szépen kidöglött benne, hogy öröm volt nézni. Ebbe meg növekszik normálisan. Ez a zacskó egy max 50 literes akváriumba elég:

[link]

2011. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hable, köszi! De nem vagyok milliomos!!!!Lehet,hogy te megengedhetsz ilyet magadnak, de én NEM!
2011. máj. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!