Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mattenfilter jó így?

Mattenfilter jó így?

Figyelt kérdés
54 literes akváriumhoz jó ha a szűrőszivacs mögé berakom az aquael fan 1 plus (320l/h) szűrőt? A gyári szivacsot meg kiveszem belőle. A szivacsot ezzel a módszerrel helyeztem be: [link]
2011. máj. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lényegében jó. Természetesen a csövet nem így kellene vezetni, hanem átfúrni felül a szivacsot és kivezetni, vagy jó így fölötte is, csak valahogy rögzíteni kell (például gumitappancsal). Szerelhetsz rá esőztetőt is.

Sokáig használtam így az akváriumomat, szépen teljesített. Egyetlen hátránya, hogy csúnya és sok helyet foglal. Mohafalat terveztem rá, de aztán kaptam egy szűrőakváriumot és abba helyeztem át a szűrőanyagot, meg a szűrőfejet is (az akvateka-n még a régi kép van fenn, az primitívebb módon működött). Azt sem nehéz megcsinálni.

De lényeg a lényegben, hogy jó így, működik a szűrő.

2011. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kép nem az én aksim csak ezt találtam, am kifúrom a szivacsot és a felső részén vezetem ki a csövet.

kösz a választ

2011. máj. 11. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a tiéd, ismerem a képet:)

Nézz szét az oldalon, ahonnan a kép van, vannak még jó ötletek :)

2011. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

amúgy a szivaccsal kell vmit üzembe helyezés előtt csinálni?

kiáztatni vagy vmi?

2011. máj. 12. 12:18
 5/5 anonim válasza:
sztem jó
2011. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!