Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem úszkál az aranyhalam...

Miért nem úszkál az aranyhalam? Mindig vidám és folyamatosan úszkált. Most miért nem? Beteg lehet?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert nem tom mi van vele. Talán beteg? Vagy szokott náluk ilyen lenni??
2011. máj. 28. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Víz hőmérséklet?

Hány literben van?

Szűrés van, és ha van, milyen?

Látsz rajta valami elváltozást? (pl fehér pöttyök, szürkés szín, fura úszók, stb)

Mivel etetsz?

2011. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érzi az esőt.
2011. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Doruss ***** válasza:
Akváriumban van vagy tóban? Hány liter? Mekkora hőmérséklet? Vannak más halak? Hogy takarítod őket és milyen gyakran? Mivel etetsz?
2011. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Etetés: liofilizált tubifex, szemcsés díszhaltáp, és a kedvencük a szúnyoglárva.

Vízhőmérséklet 23C

A halak pedig Vitorlások vannak egy aranyszínű aranyhal pár napja pedig guppik és kettő sügér de nem bántsák egymást egyik hal sem. Meg a teleszkópos szemű aranyhal ő a legnagyobb 10-11cm szal már bántani sem mernék. De eddig tök vidám volt mindig mindent megevett most meg néha néha úszik egy kört és elbújik és alszik. Ja és a vizet nem rég cseréltem 100%-ban de ezt muszály volt és azután rá egy 1héttel lett kb ilyen búskomor. Este mikor etetem akkor feloltom nekik a világítást rögtön úsznak a víztetejére tudják hogy kaja van és mosstmár az sem hatja meg sajnos:S

2011. jún. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!