Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tavi tündérhínár ez egy...

Tavi tündérhínár ez egy noveny az akvariumokba valo! Segitseg kene?

Figyelt kérdés
Tavi tündérhínár-t vettem ma az aksiba es nem volt gyokere.Ennek nincs is eredetileg vagy van csak ahogy vettem az allatkereskedesbe,csak akkor lattam mikor mar mikor hazahoztam hogy nem volt.Elultettem es nem fog elszaradni?
2011. máj. 28. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

De, elszárad a víz alatt... Neked szerintem komoly gondjaid vannak. Amúgy ha döglődnek a halaid, nem növényvásárlással kellene foglalkozni.


A tündérhínár meg nem fog megmaradni nálad, mert nagyon erős, intenzív világításra és co2-re van szüksége, az egyik legnehezebben tartható növény.


Ebből is látszik, hogy még mindig nem voltál hajlandó egy betűt sem elolvasni szakirodalomból. Így megy át a hülye haltartó gonosz állatkínzóba. Te már az vagy, gratulálok. Remélem megtalál valaki.

2011. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
75%

Hogy várhatnánk el tőle, hogy szakirodalmat olvasson, ha egy értelmes mondatot nem tud összerakni? Amellett, hogy a felelős állattartásról semmit se tud, újra kéne járnia az általánost.

Egyébként normális körülmények között kigyökerezik, ha jól csinálod, de 1 watt/liter világítás alatt meg se próbáld.

2011. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De nagy arcotok van kedves kommentezőink! Nekem van tündérhínárom, nincs világítás az aksin hanem ablak alatt van. Este semmi fényt nem kap a nővény, ahogyan természetben sem. Nekem kezdetében kicsit (ahol megtört) megrohad, de az óta már 3x nagyobb kb. 1 év. Csak az a baj itt hogy van pár milliomos nagyarc aki sok sz@rt olvas és az gondolja hogy ő az atyaisten, és ráér arcoskodni itt. Valyon való életben szemtől szembe is ilyen nagy pofátok lenne???
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!