Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54literes akváriumban elfér 4...

54literes akváriumban elfér 4 guppi és 4 black molly?

Figyelt kérdés

Guppi: 1 hím és 3 nőstény

Black molly: 1 hím és 3 nőstény (bár itt nem tudom, hogy így jó-e lenne)


Olvastam, hogy black mollynál 100literre kell 6-8 hal, s innen jött, hogy akkor legyen 4 belőle. Több halat pedig nem szándékozok tenni az akváriumba.


2011. jún. 5. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igaz, hogy az sem mindegy hol olvasgatsz, a diszhal.infot már ajánlották, az jó pl.
2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kzs ***** válasza:

Murr válasza teljesen helytálló,fogadd meg.

Am ia kereskedéseket illeti, nekem annak idején az 50 literes akváriumomba Stendhal-halat akart rám sózni.

A másik meg 3 db cápaharcsát.

Úgyhogy ne vedd készpénznek azt, amit az eladó mond. Számára ez csak üzlet: neki az a dolga, hogy eladja.

2011. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem murr már kívülről fújja a diszhal.info-t, meg az akvaristat:D(nem fika)
2011. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gfero ***** válasza:
100%

köszi murr

én egy dolgot nem értek ha valakinek gőze sincs az akvarisztikához miért válaszol és ezáltal rósz irányba viszi el a kérdezőt.én is szoktam hibázni mint mindenki de próbálok azért rendesen leírni tényeket és minél kevesebb ökörséget mert még egyszer leírom ezzel csak ártani lehet ha nem is szándékosan .és már egyszer leírtam hogy nem csak az eladókat kell hibáztatni hanem előtte feltenni a kérdést vagy utánajárni az adott fajnak vagy akárminek az igényeinek.sokszor az eladó hiába mondja hogy más halat kellene választani helyette mert egyesek rá se hallgatnak nekik az tetszik tehát azt megveszik majd ha betegek lesznek vagy megdöglenek az eladó a hibás.meg az eladónak nem az az érdeke hogy lebeszélje róla ez üzlet.de vajon hány vevő kérdezi meg tényleg az adott hal igényeiről az eladott ,,nagyon kevesen,,

2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sule Adam válasza:
En utanna olvastam es egy 54 l-es akvariumba 3-30 halig teheto(fajtol fuggoen)(es nekem is 54 l-esem van es van benne 5 guppy 1 moli 2neon 3 zebra stb)
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez igazából tőled függ.A murr és a többi profi akvaristáknak van igazuk, és az eladókkal kapcsolatban:háát vedd meg ezt azt aztán betegek lesznek a túltelepítés ill. helytelen fajok tartása, nem nekik megfelelő akváriumban vagy rossz higénia miatt.Dönts te.Sok beteg hal vagy kevés egészséges példány.
2012. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!