Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Írjon valaki olyan...

Tomcatt kérdése:

SOS! Írjon valaki olyan weboldalt ahonnan ha most rendelek kerti tóhoz dolgokat még ma vagy holnap kiszálítják?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Már elmúlt 1 óra, szóval holnap felveszik a rendelést és holnapután fogják kiszállítani a legjobb helyeken is. Menj el egy kisállatboltba és vásárolj.
2011. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az akkor f..sza!

Köszi a választ!

2011. jún. 17. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ilyen sűrgős?
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért lett volna sűrgős mert el fog fogyni a haltápom.

Már egy hete megrendeltem és még nem hozták meg.Direkt úgy kalkuláltam a dolgokat hogy elég legyen amég megérkezik a másik,meg még egy kicsit tovább,ha ilyesmi probléma adódna.Csak az a baj hogy kicsit megszivattak a rendeléssel és csak kedden kapom meg.Falun lakom itt meg kocsmákon kívül más üzlet nincs.De közben találtam oldalt ahol meg tudtam hogy még miket is ehetnek a halak.

2011. jún. 17. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
kukoricát
2011. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!