Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SEGÍTSETEK! Miért nagy két...

SEGÍTSETEK! Miért nagy két zebradánióm hasa?

Figyelt kérdés
először azt hittem terhes, de utánanéztem és nem elevenszülő. Mitől lehet nagy a hasuk?? nem csak evés után nagy. Aggódom, ez betegség? vagy az ikrákkal is teli lehet a hasuk? Kezdő vagyok még :/
2011. jún. 17. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ikrás, igen.
2011. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor ne különítsem el őket kismama szobába? mert hatalmas hasuk van!
2011. jún. 18. 00:42
 3/5 KovacsAdam ***** válasza:
Szerintem ikra.
2011. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ikra is, lehet bélgyulladás is, lehet hasvízkór is... ezt így nehéz megmondani.
2011. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Ha nem betegek és nem azért van nagy hasuk mert sok kaját adtál nekik akkor valszeg ikrások.Az ikráztatásnál kell egy külön aksi aztán vagy ikrarácsot raksz bele vagy növényt pl jávai mohát ami sűrű és azok közzé lehull az ikra.Akkor egy kis szivacs szűrű kell bele, megfelelő hőmérséklet24-26 fok, ha jól tudom ph 7 legyen és talán ennyi :D
2011. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!