Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kavicsos aksiba tehetek ajzat...

Kavicsos aksiba tehetek ajzat turo halat, vagy rakokat? Milyen halak melle tehetem oket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kavicsba tehetsz, de Pl a botia megeszi a kis garnélákat, vagy mire gondolsz konkrétan?
2011. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
Az attól függ mekkora a kavics szemcsemérete.Lebeszélnélek az 1-4mm-től durvább szemű talajról, mert a közé szoruló ázalék könnyen belerohad.A talajturkáló halak miatt, éles szélű sem lehet, ha zúzalékot használsz akkor koptatottat vásárolj.Ha már megvan a kavics és a fent említett méretnél durvább, érdemes durva folyami homokkal kitölteni a réseket, az-az homokkal keverve használni.Milyen rákokra gondolsz?
2011. jún. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

red cherry garnelara gondoltam.

De inkabb vmilyen halat tennek bele, ha lehetseges.

kb 0.5cm-es kavicsok vannak benne...

ha homokot teszek bele nem lesz zavaros a viz?

2011. jún. 20. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:

De zavaros lesz, hát RC-hez olyan 1-3 mm-es fekete apró bazalt lenne jó. Azon jól mutatnak.


Az 5mm-esről legurul, ha rááll :)

2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Oké főnök, de még mindig nem írtál egy szót sem az akvárium méretéről és a felszereltségéről. Minden tiszteletem ellenére ellent kell mondjak Habélnek, mert a kellően kimosott, durva szemcsés homoktól, az un, mozdonyhomoktól ill folyami és osztályozott kvarchomoktól nem lesz zavaros a víz, kivéve , ha mosáskor, savazáskor,rossz munkát végeztünk, vagy túl apró homokot választottunk.Természetesen halakat is tarthatsz, de segíteni csak akkor lehet, ha információt is adsz.SN.
2011. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

54 Literes, levegozteto, szuro(bio crital 360), melegito.

milyen halakat ajanlanatok ebbe?

2011. jún. 20. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:

én nano halakat, mert nekem azok tetszenek, de aztán kinek mi, szóval ez relatív.

[link]

2011. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Én is ezeket ajánlanám,esetleg pár törpe páncélosharcsával, vagy garnélával kiegészítve.Ezekből a halakból egy raj, magában is jól mutat.SN.
2011. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!