Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anci-t, Páncélos harcsát...

Anci-t, Páncélos harcsát lehet 2-esével tartani?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta a boltos hogy vegyek 2-t a 45l-es akváriumba..Szerintetek?
2011. jún. 28. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg hogy 1 üveg harcsa jól el van egy 45l-es akváriumba..
2011. jún. 28. 12:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy anci párnak 100 literes akvárium kell, de 1 darabot sem tarthatsz 45 literben.

[link]

A páncélos harcsa csapathal, minimum a 6 db, de csak a törpének jó a 45 liter. Más nem is fér mellé.

[link]

Az üvegharcsáknak 120 liter a minimum, csapatban tartható.

[link]

2011. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts inkább 6 szivárványos guppit, vagy 10 endler guppit.
2011. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem? A boltos menjen a p.icsába.
2011. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen Murr én is ezt mondtam a szüleimnek de nem hisznek nekem hanem a boltosnak...
2011. jún. 28. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a linkelt oldalakat és világosítsd fel őket, hogy az eladó dolga az, hogy minél többet adjon el, nem az, hogy neked jó legyen. Mi itt anyagi érdekek és hátsó szándék nélkül segítünk, a diszhal.info-hoz hasonló szaklapok szintén. A boltosról ez már nem mondható el.
2011. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gfero ***** válasza:
a páncélos rajhal nem lehet 2 db-ot tartani és csak törpét vagy sarlófoltos páncélosharcsát lehet ekkora helyen tartani.az anci szoba se jöhet ekkora aksiba.az üvegharcsát általában csak elő eleséggel lehet etetni és nagyon kényes a víz minőségére tehát nehezen tartható.
2011. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!