Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hím, vagy Nőstény guppi (KÉPPEL)?

Janezs kérdése:

Hím, vagy Nőstény guppi (KÉPPEL)?

Figyelt kérdés

Ma az állatkereskedésben vettem 2 db guppit 2 nőstényt akartam az egyik tuti, hogy az a másikban nem vagyok biztos.

Képek:

[link]

[link] 2

[link] 3


Bocs a rossz minőségért


2011. júl. 11. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első képen olyan mint valami ufó :) Bocsi az offért.

Nem tudom egyébként megmondani, pedig elég sok guppim volt, de nagyon nem látom... Hátha jön valaki nagyon profi akvarista aki megtudja mondani majd. Én inkább kutyás vagyok.

2011. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen :) Csak a farka miatt tettem fel. De nagyon teszik a villás farka végett ezért is vettem szóval az se baj ha hím lesz másik :D Azért köszi.
2011. júl. 11. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen bár igazából a második és harmadik képet nézve szerintem nőstény, mert elég fakó a teste.

Egyébként tényleg szép halacska :)

2011. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi :P :)
2011. júl. 11. 23:20
 5/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a nöstény: nagy hasa van, hosszú, kicsi a farokúszója; a hímnek nagy, terebélyes a farokúszója, kicsi a teste és a nősténynél jóval kisebb a hossza.
2011. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi :)
2011. júl. 11. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőstény. Csak a 3. képen kivehető, de ott biztosan.
2011. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziii:)
2011. júl. 12. 09:16
 9/9 Platypus ***** válasza:

A farokalatti úszót kell nézni. A nősténynek háromszög alakú, a hímnek ilyen hosszú nyújtott párzószervvé alakult. Előfordulnak színes farkú nőstények. Villás farkút még nem láttam, lehet hogy ez valami új változat.


Az első képre a reakcióm az volt, hogy ez hal? A másodikra, hogy ez guppi? A harmadikon már csak a lényeg nem látszik, a kérdéses úszó. A kép alapján leginkább hermafroditának tűnik a nőstényes hassal és a hímes úszóval. De tényleg valószínűbb, hogy nőstényről van szó.

2011. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!