Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » HA a halak tudnának ORDÍTANI...

HA a halak tudnának ORDÍTANI a FÁJDALOMTÓL lennének horgászok?

Figyelt kérdés
Mert szerintem sokan könnyen horgásznak, de ha a halak visítanának, ordítanának mikor kihúzzák őket egy horoggal a szájukban a partra, és ott fulladoznak, tuti sokan meggondolnák, hogy elmenjenek-e horgászni.
2011. júl. 15. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Úgy mint hobbit a sport horgászatot én sem tartom etikusnak, pl hogy a halak szájába, szemébe, v ahova sikerül beleszakítsanak horgokat, utána lefotózzák magukat röhögve a kínlódó hallal, majd visszadobják.


Én nem vagyok vegetáriánus, megeszem a csirkét, disznót, marhát, halat, általában lefagyasztottat veszek, olyat, ami meg van már tisztítva. Nekem ez kell, mint élelem.


Ha nem lenne a boltban a hűtőben, akkor valszeg elmennék és kihalásznám én magamnak a kaját, mert úgy gondolom, hogy az nem bűn, hogy egyek, és én nem tudnék csak zöldségeken, tésztán és kenyéren élni, nekem szükségem van a húsra, ha nem eszek 1 hétig, már hiányzik. Nem éppen a hal, mert azt nem sűrűn eszek, csak úgy a hús általában.

2011. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
45%
B@ssz@tok meg, elment a kedvem a horgászattol....
2018. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy ezeket elolvashattam.

Ma minden "férfi" horgászik és főz. Oké megenni az állatokat, ők is megesznek minket ha tehetik, de szórakozásból kínozni őket az visszataszító! Eljön majd egy jobb kor amikor midenki nagyon szégyelni fogja a netre felrakott fotóit önmagáról és egy kinlódó lény szenvedéséről.

2018. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!