Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ancim átrendezte a növényze...

Foxicom kérdése:

Az ancim átrendezte a növényzetet! Odébb gurította a gömbmohát, és egy csomó levelet letört! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50l
2011. júl. 17. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50 literben nem kéne ancit tartani, mivel 13 centisre nő meg. 100 litertől tartható.
2011. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Vidd vissza a halashoz az Ancit. Ez a hal nem való 50 literbe, különösen a hímek.
2011. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem, ne aggódj annyira.Nekem is van ancim, még kisebbek, és ezért énis tartottam 50lesbe.Valóban turkálnak, ehhez hozzákell szoknod,egy egy hal furcsán viselkedik,hisz minden hal más-más.Az 50les akvárium még nem gond,ha kicsik!!nekem még ugye kissebbek,alig 6cmesek,de 112les az akvriumom...szóval amint nőnek,ha fontosnak tartod a kényelmüket,szerezz be nagyobb akváriumot! üdv.^^
2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
azért mert kell neki sok búvóhely,gyökerek.mivel inkább éjjel úszik nappal el rejtőzködik és ha nem biztosítod számára a megfelelő helyet persze hogy összetúr mindent.50 liter esetleg egy 2-3 cm-es ancinak jó egy kifejlet példánynak kell 80-90 liter .
2011. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!