Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen legyen az akváriumom...

Milyen legyen az akváriumom háttere?

Figyelt kérdés
Most egy növényes poszter van fent, de azt már meguntam, mit rakjak fel? Sokan azt mondták hogy fekete kartonlapot, de nem lesz úgy túl sötét?
2011. júl. 31. 10:57
 1/5 Daphina ***** válasza:

Fekete karton kiemeli a növényeket.

De szoktak fehéret is felrakni...

2011. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 31. 11:30
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
A halak szeretik a sötét hátteret, megnyugtató számukra és valóban kiemeli a színeket is.Én az egyszínű esetleg saját színében árnyalt , egyre sötétedő hátfalakat ajánlanám.Ha teheted készíts, vagy vásárolj 3D-s hátfalat, az a legszebb.Nekem nem tetszenek a poszterek, de a halak szempontjából gyakorlatilag mindegy, ha az tetszik, legyen az.Arra ügyelj, hogy fekete halakhoz ne fekete hátteret tegyél és a fehérekhez ne fehéret, ha vegyesen vannak, akkor érdemes köztes árnyalatú hátteret választani pl középkék, középzöld.
2011. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 31. 12:26
 5/5 Doruss ***** válasza:
A fekete kartonlap szerintem akkor szép, ha sok növényed van, ha ilyen szempontból üresebb az akváriumod, akkor tényleg nagyon sötét. Különben bármilyen szín megfelel, csak vedd figyelembe, hogy mi az, ami a halaid, a növényeid stb. színét kiemeli, jobban érvényesíti.
2011. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!