Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit érhet egy kifejlett...

Mennyit érhet egy kifejlett albínó ancistrus hím?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi volt, akkor is kb dupláját fizettem, mint amennyi egy sima ancistrus. Egy kifejlett, 13-14 centis hímet mennyiért lehetne majd eladni?
2011. júl. 31. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétezret adnék érte, ha kellene.
2011. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tőlem egy hasonló méretű tenyészpárt vittek el 10000.- forintért.Ja és lejöttek Nagykanizsára értük Pestről.
2011. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wow, lehet albino ancistrus tenyésztésbe fogok :). Köszi a válaszokat.
2011. júl. 31. 12:46
 4/7 Dioxyde ***** válasza:
Kis albínókat 150 ért lehet már venni,nagyok pedig 1000-2500 között mozognak legalábbis hirdetések között ilyen árban láttam őket.
2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
hát az az igazság hogy kifejlet példányt jóformán senki nem vesz meg pénzért esetleg örvendhetsz ha befogadja valaki.de azért próbálkozzál.akvarista.hu oldalon lehet eladni ajándékozni halakat.
2011. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh, nem tudom... Nálunk a felnőtt, sima ancistrus sem olcsó a halasboltokban, múltkor is lemaradtam egy kifejlett nőstényről mert gyorsan elkelt.
2011. júl. 31. 16:47
 7/7 Platypus ***** válasza:
A kicsi Anci nagyon olcsó, 300 Ft a bolti átlagára. Egy fátyolos arany anci jó ha 500. Ennek jó ha a felét kapja meg a tenyésztő a bolttól. A felnőtteknek hiába van jó ára, alig van rájuk kereslet. Csak azok visznek felnőttet, akiknek kifejezetten tenyésztésre kell.
2011. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!