Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalakat tényleg össze...

Aranyhalakat tényleg össze lehet rakni algaevő harcsával? - Mert az üzletbe azt mondták, hogy igen, viszont interneten az aranyhalakról azt olvastam, hogy problémamentesen csak velük lehet összerakni, akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
nekünk évek óta együtt élnek, nincs gond :)
2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Az algaevőt bárkivel össze lehet rakni:)
2011. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat! :D
2011. aug. 1. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Namost. Aranyhalakat csak 150-200 literes akváriumban tarthatsz, remélem ezt tudod. Gondolom szobában van az akvárium, így az átlaghőmérséklet 22-24 fok, mivel hideg víziek, ennél több nem lehet. Ilyen hőmérsékleten tehetsz melléjük egy-két ancistrust, az passzol hozzájuk méretben. Nálam is így élnek együtt egy fél éve (az anci 5 éve), ez így működik.
2011. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
igen össze lehet rakni
2011. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszi.:D - még nagyon kicsik a halak, így egy 30 literes akváriumba vannak még kb 1-2 hétig, de utánna lesz egy 100 literes, és igen a hőmérséklet az oké! :D
2011. aug. 1. 21:09
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy 150 nemtudom. mert vmi olyasmi is van ha kicsi az akvárium nemis nőnek meg akkorára!
2011. aug. 1. 21:10
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és hát muteromé, szal ő vágja az ilyet mer neki voltak halai, de én itt azér körbekérdezem h az nem baj, ha este még sötét van rájuk, míg benem szerzünk egy ilyen világítós cuccot ?
2011. aug. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!