Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj a szűrőmmel?

Mi lehet a baj a szűrőmmel?

Figyelt kérdés
2 komponenses szűrőm van. egy kis gumi csövön jö na levegő, és így levegőzteti. vagyis levegztette mert most valamiért nemakarja. megnéztem cső nincs eldugulva stb. nemértem milehet a gond. tapasztaltatok ilyet?
2011. aug. 6. 21:43
 1/3 anonim válasza:
ha be se kapcsol, akkor valószínűleg az áramellátással lehet gond a beljsejében. ha meg bekapcsol, akkor a gumimembrán mozdult el a helyéről
2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl mélyen van? Velem ez történt már, és ha feljebb raktam akkor működött.
2011. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eric_cartman ***** válasza:

milyen szűrőd van?


Nekem Eheim pick up 2010 és 2008-nál volt hasonló, két esetben fordult elő:

- amit fentebb is írtak, túl mélyen van

- el van koszolódva a szűrő, sok kaja, növény került bele és nincs akkora "nyomás", takarítsd ki a szűrőt.


Nem tudom mennyire vagy tapasztalt ezért leírom, hogy szűrőt csapvízben nem illik tisztítani, megöli a bacikat. Engedj le az akváriumból 2-3 liter vizet és abban nyomkodd ki a szűrőbetétet, és mosd ki a szűrőt. Lehetőleg ne vízcserével egybekötve.

2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!