Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrő ez? Hogy kell...

Milyen szűrő ez? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Most kaptam,mert egy ismerősömnek nem kellett már.

Hány l.-es akváriumhoz való?

minden részét be kell tenni a vízbe?vagy félig?segítsetek légyszi,nekem csak szivacsszűrőm van.

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Még egy kérdés,kell bele valami más szűrőtöltet?elég leharcolt.


2011. aug. 10. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Resun P 700

submersible pump

AC 220-240V 50Hz

Hmax 0.9 Qmax 700L/H

Ezek az adatai...

2011. aug. 10. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy Powerhead. Teljesen víz alatt kell lennie. Mivel 700 liter/óra a vízforgatása, minimum 70-100 literes akváriumba való. Ha esetleg szabályozható, akkor jó kisebbe is. Egy új szivacsot érdemes bele venni.
2011. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor a fekete rész is víz alatt van?még jó,hogy megkérdeztem mert azt nem akartam betenni a vízbe.

köszönöm szépen!

2011. aug. 10. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A szivacs alatti tartályban mi van? Mert oda is lehetne tenni ilyen bordázott felületnövelt szivacsot. Szivacsszűrőkhöz árulnak ilyet, csak le kell mérni, hogy beférjen. Vagy ha sok pénzed van, mondjuk siporax minit. Vagy egy esetleges gyógyszeres kezelés után aktív szenet. Vagy szat gyantát, ha nem növényezel túl komolyan.
2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hálószerű anyag és kicsi fehér lyukas hengerek.

veszek oda is szivacsot akkor.

2011. aug. 10. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!