Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrős akváriummal egy...

Külső szűrős akváriummal egy szobában hogy megy az alvás?

Figyelt kérdés
JBL e 901 Greenline-ról van szó és szeretném a szobába tenni az aksit de kicsit tartok tőle hogy nehezen fogok tudni elaludni. De a szűrő alján van ilyen rezgésmentes talp meg minden meg szekrénybe van zárva. Meg azt írta az útmutató hogy halk működés de ez relatív, inkább tapasztalatok érdekelnek:) Köszi:)
2011. aug. 23. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem belső szűrőm van,de az is búg rendesen.:D de engem tökre nem zavar,ugyanúgy tudok mellette aludni (:
2011. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha elkezd párologni a víz bepisilős amúgy egyáltalán nem zavaró
2011. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Atman AT-3335 van nekünk, annak nincs hangja.

A csövét a víz alá raktam, hogy ne csobogjon.


De mondjuk én a másik szobába alszom, és ott nem ezt hallom, hanem a tengeri akvárium lehabzóját és az nagyon idegesít, szerintem már halláskárosodást is szenvedtem tőle :) Lehet ki fogom rakni a konyhába az egészet, vagy a fürdőbe csak ott nem fér el.

2011. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Ha zárt helyen van mint írod, akkor hang szigetelheted belülről a szekrényt, ha kell.Az én szűrőim hangtalanok, mondjuk másképp meg sem vettem volna.:D
2011. aug. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Füldugó...
2011. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Daphina ***** válasza:
Az e900-egy nagyon jó szűrő, aludtam már vele egy szobában, de nem is nagyon lehet hallani a hangját, ha kint van akkor sem.
2011. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Frontosa ***** válasza:

Nincs hangja, az esőztetőt a vízszint alá kell tenni néhány centivel. Síri csendben egy alig hallható búgást lehet hallani, kb. egy hűtőhöz tudnám hasonlítani, de abszolut nem zavaró.

Üdv,

2011. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nekem van 2 akváriumom, belső szűrőkkel, lefedtem egy üveglappal őket, és már tudok aludni.
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Páromnak Atman At-3338 van, abszolút hangtalan. Mellette van egy 1200 liter/órás powerhead, ennek sincs hangja.


Nekem van egy AquaEl Fan2 Plus, totál hangtalan, meg van egy nagyon régi Fan Mini is, ennek sincs hangja, ezzel esőztetek. Csak mikor párolog akkor van tényleg csobogó hangja, de hát figyelni kell a párolgást és után tölteni. :)


Van még egy akvárium, abba egy Heto sarokszűrő van...na annak van hangja rendesen...de az a szűrő csak ideiglenesen van most bent, nem szoktuk használni, meg nem is a hálóba van, hanem a konyhába :D

2011. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!