Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen üzletet ajánlanál...

Milyen üzletet ajánlanál Bp.16-kerben vagy környékén?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve tervezem (még csak fejben) az akváriumot. Időközben jártam is néhány helyen, csak hol az eladók bunkók, hol meg nagyon csúnya körülmények között vannak a halak :( .

Szóval nagyon sok minden dolog van, amit nem tudok és lenne egy csomó kérdésem.

Tudnál ajánlani egy helyet, ahol:

1. Készséggel válaszolnak a néha idiótának tűnő kérdéseimre,

2. ahol odafigyelnek a halakra (Nem látszódik már messziről, hogy férgesek, betegek a halak)?


2011. aug. 29. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kettőt tudok, de azt nem tudom, mennyire jó fejek:

1. Az Örsön az Árkád alsó szintjén, az Interspar mellett,

2. és a Veres Péter úton egy sarkon, valahol a Lándzsa és a Jókai Mór utca közöt, nem emlékszem pontosan.

2011. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2. az a Beo, rendesek az eladók, halak állapotát nem figyeltem.
2011. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Metrózz egy kicsit a Stadionokig, menj be az Aquadepo-ba.

[link]


Érdemes. Nagyon szépek az akváriumok, hozzáértő akvaristák az eladók, segítőkészek, kedvesek. Sokszor vannak akciók, és hát ár/érték arányban ők a legjobbak szerintem. A halak szépek, egészségesek, odafigyelnek rájuk.

2011. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 15.kerben van a pólus center,na ott nagyon jól tartottak vannak és az eladók is kedvesek:)Azt sokan ajánlják:)
2011. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17. kerületben a Coralcorner. Nagy is, normálisak is, cucc is van rogyásig és a halak is szépek, egészségesek.
2011. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!