Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Cukkínit adhatok a halaknak?

Cukkínit adhatok a halaknak?

Figyelt kérdés
Platti, guppi, és neon van benne. És ha igen akkor hogyan csak úgy nyersen, vagy leforrázva, meghámozzam esetleg?
2011. szept. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekik nem nagyon adnék,de lehet h megeszik,én az ancimnak szoktam uborkát adni,szerintem ha nagyon akarsz akkor add nyersen,de tedd egy olyan 20-30mp-re a mikróba h lesüllyedjen az aljára:)
2011. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Horgászni is szoktak cukkinival (amurt állítólag), a nagy horgászok csak tudják, mit szeretnek a halak...
2011. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A platti és a guppi elcsipegetik, de csak keveset. A neonok általában hozzá sem nyúlnak ezekhez. Cukkini (más zöldségekhez hasonlóan: uborka, répa, spenót, saláta, gyermekláncfűlevél) a talajlakó halak eledele lehet, pl. páncélosharcsák (bár ők nem kedvelik annyira), algázók, sziámi márnák, aymo, garrák, labeofélék, botiák. Mellesleg az elevenszülők és márnák, cápamárnák is szívesen fogyasztják!
2011. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az előbbi mixet ajánlom, amit a kolléga írt, leforrázva és ledarálva, nagyon kicsi mennyiségben. Az egész szeletet ezek a halak csak csipegetik, azt szeretik, ami befér a szájukba. Tehát rúdmixer powa :)
2011. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!