Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó a sera florena növénytáp?...

Jó a sera florena növénytáp? Mellette használom CO2-s tablettákat. Ez megfelel a növényeknek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
teljesen jó :))
2011. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)És az Easy Lifeprofito mennyibe kerül az drágább vagy olcsóbb?Én ezt 730Ft-ért vettem.És melyik hatásosabb?
2011. szept. 4. 16:15
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%

A CO2 tabletta inkább ártalmas. A CO2 ami keletkezik belőle negyedórán belül távozik a vízből, viszont addig is gyorsan változik a pH miatta ami nem egészséges. Ilyen rövid idő alatt meg a növények sem képesek felvenni a Co2-t.

A profito 2000 Ft/fél liter árban van, ami drágább, viszont sokkal nagyobb adag és eleve egy töményebb táp. Ha azt nézed, mennyi ideig elég, negyedannyiba kerül mint a florena, és jobb is mert van benne kálium.

2011. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi a választ!:)Akkor azt hiszem h nem teszek bele többször CO2 tablttát:)
2011. szept. 4. 17:04
 5/5 eric_cartman ***** válasza:

én is úgy hallottam/olvastam, hogy az easy life profito nagyon jó táp, most tervezem, hogy veszek, de még nem találtam egyik üzletben sem. A 0.5 literes 2000körül van viszont 10ml kell 100liter vízhez, ha kiszámolod ez 5000 liter vízhez elegendő.Hetente 1x kell tápozni, ez egy 100 literes akváriumnál egy évig elég.


Eddig én Sera Florena A tabblettát használtam az is 2000 Ft körül volt, és 1-2 hónap alatt elfogyott.

2011. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!