Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Berakhatom a szekrénybe, a...

Berakhatom a szekrénybe, a vitrin helyébe az akváriumot? Hogy fog kinézni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..., így nem hangzik valami bizalomgerjesztően! De, ha neked tetszik!
2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
teherbírást meg kell nézni, mert szépen le tud szakadni a polc, ha gyenge a szekrény.A polcokat oldalról megkell erősíteni csavarokkal és egy plusz bútorlapot kell vágatni, legalábbis párom ezt tette aki asztalos.
2011. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tiltja a rendőrség. Még a falról is lelógathatod. Ha így könnyen kezelhető és esztétikus, azt csinálsz, amit akarsz!
2011. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is levettem a szekrényről a két üveg ajtót és oda lett betéve az akvárium...de vigyázz vele ,mert az úgy könnyen meghajlik egy idő után le is szakadhat,úgyhogy előtte mindenképp erősítsd meg a polcot hogy nehogy baj legyen..
2011. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy könnyen hozzáférj.
2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szinti13 válasza:
Berakhatod de te tudod, hogy mit teszel be oda:D
2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy 100 literest raktam egyszer be itt a szekrénybe, mert van neki egy nagy TV tartó luk, de elég magasan.

A polcot alul 2db vastag fa léccel megerősítettem és még azt a fa lécet is megtámasztottam oldalról másik 2 léccel, hogy jó erős legyen. Lehet hogy egy kicsit eltúloztam, de az biztos, hogy masszív lett.


Így volt bent az akvárium kb fél évig. Szereltem a szekrénybe felülre lámpákat is, jól ment.


Csak ezzel az volt a gond, hogy magasan volt az egész, és csak úgy értem el a tetejét, hogyha felálltam az ágyra.

Aztán volt egy olyan 20 centi magas rés fölötte, amin be kellett nyúlnom ha akartam benne porszívózni.

Na képzeld milyen szar úgy vízcseréket csinálni.

Vödröt az ágyra..stb. Eleinte csináltam is, aztán meguntam a kínlódást.


Később mikor elhanyagoltam és kezdett koszos lenni, mert nem bírtam rávenni magam a vízcserére, akkor inkább fogtam az egész akváriumot, leszedtem onnan, és készítettem alá egy alacsony kis komódot és úgy már sokkal inkább elérhető volt, sokkal könnyebb volt úgy tisztítani, és szebb is lett utána. Jobban berendeztem, mert többet foglalkoztam vele hisz jobban szem előtt volt.

2011. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!