Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átszokatás, de hogyan?

Átszokatás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Az aranyhalaim mostani kajája lassan elfogy. Van kifejezetten aranyhalaknak való halkajám, de nem ugyanaz a márka mint a másik. Hogyan tudom a halaimat hozzászoktatni a másik fajáthoz úgy, hogy ne legyen tőle bajuk? (egyszer kevertem a kettőt, mármint egyik nap ezt, másik nap azt, és lebetegedtek, akkoriban még nem igazán értettem a halakhoz)
2011. szept. 9. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, régen valószínűleg nem emiatt betegedtek le. Add nekik vegyesen, egyszerre, akkor tuti megszokják, én is így csináltam. De 1-2 nap éhezés után maguktól is elfogadják. Azt viszont remélem tudod, hogy forrázott zöldségekre is szükségük van, csak műeleségen nem tarthatóak. Imádják a kukoricát, borsót, spenótot, csalánt, répát, tököt, mindenfélét.
2011. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!