Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Házi külsőszűrűbe keresek...

Zsoka79 kérdése:

Házi külsőszűrűbe keresek szivattyút. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Amit vettem kevés volt, amit akarok annak meg nagy a Watt száma. Olyat keresek ami nagy teljesítményű de keveset fogyaszt és minőségi. Jó lesz link is. Köszönöm.
2011. okt. 1. 08:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Atman AT-303 volt ami 600L/h de nagyon kevés volt a teljesítménye. Néztem Atman AT-203 powerhead de az viszont 30 W és 2000L/h, hasonló L/h kellene mert zárt rendszer a kölsőszűrő és a földön lesz. Tehát az emelő magasság is számít mert amellett hogy felkel hogy nyomja de még a szűrő közegen is át kell pumpálja a vizet.
2011. okt. 1. 08:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Az AT-203 powerhead az 2000 L/h és 12W fogyasztás


[link]

2011. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van nekem egy használt Halilea HX-5430-as powerhead.

Azt nem tudom hány Wattos, mert nincs ráírva. Erről csak annyit tudok, hogy ez is kb 2000 liter/órás, viszont baromi hangosan zúg úgyhogy én nem tudom használni semmire sem. Nagyon régi darab. Ilyen, mint ez: [link]

Csak az enyimről hiányzik minden plusz csődarab, csak a pumpa van meg. Tengerihez akartam használni, de nem jött be, mert úgy zúg.

2011. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt az atmant néztem, de némelyik oldalon 30 Watt-ot írnak 600L/h felett.
2011. okt. 1. 15:31
 5/11 A kérdező kommentje:
És itt az akvariumplus.hu-n meg 12W. Sehol nem találtam róla pontos leírást sem a paramétereket és még szerkezetit sem. :(
2011. okt. 1. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj el egy boltba ahol árulják ezt. Még ha a dobozán nem is, de a benne lévő leírásban tuti meg lehet találni.

Vagy felhívsz egy boltot, de úgy nem biztos, hogy megnézik neked. Mondjuk megkérdezni lehet, hátha :)

2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja Frontosa megmondta hogy 30 Wattos.

Sajnos ha gyengíted az áramlást, attól még az 30 Watt marad.

2011. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, erre gondoltam én is. De még a neten semmi értelmes pumpát nem találtam ami talán jó lenne. Hát lehet hogy be rendelem az Atman at-305, 1200L/h és 18W, de annak az emelő magassága 1,3m az meg lehet hogy kicsi.
2011. okt. 1. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A powerheadek neked nem jók! Azok csak belső vízmozgatásra jók, mivel NINCS EMELÉSI magasságuk. Többek között azért is kedvező a fogyasztásuk.


Vegyél ilyet, ez fain:

[link]

2011. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néztem róla videót. Ez nem gondolkozik nyomja neki rendesen

:D

2011. okt. 1. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!