Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 1800 literes kerti...

Van egy 1800 literes kerti tavam amiben van 3 koi ebbe nyáron be tehetem a márványsügérem?

Figyelt kérdés
a tó vize kristály tiszta biológiai egyen súly megven stb. Ha mondjuk megnézném hogy hány fokos a víz minidig figyelgetném nehogy lehüljön am youtubon láttam ezt
2011. okt. 8. 19:35
 1/2 Dioxyde ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jó ötlet lenne a koik közzé sügért tenni.A másik meg ,hogy 25-26 fokos víz kell a márványnak.Persze ,ha tudnád biztosítani az állandó 25 fokot és a jól szűrt vizet akkor biztos menne,koik nélkül.
2011. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kzs ***** válasza:
Igaza van az előbbi válaszadónak: a nevezett 2 halfaj más-más hőfokot igényel. Nemsokára jön a tél, úgyhogy nem valószínű, hogy tudnál állandó 25-26 fokos vizet biztosítani a márványsügérnek. Azonkívül a koi inkább növényevő, a márványsügér ragadozó. Szóval, szerintem ne tedd őket össze.
2011. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!