Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem sok ez 35 literre?

Nem sok ez 35 literre?

Figyelt kérdés
3 törpe szivó harcsa 5 neon 3 guppi irhatok hogy szerintetek mit tegyek bele miből mennyit bocsi a helyes irási hibákért
2011. okt. 13. 14:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és milyen ajzat legyen
2011. okt. 13. 15:01
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
rosszul írtad az ajzat szót mert így kell írni aljzat
2011. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

guppynak jó, szívóharcsának jó, neonnak véleményem szerint 54 kellene, ami tökéletes és megfelelő.. bár sokan 70 litret mondanak a díszhal.info-szerint.

sztem ajándékozd el a neonokat, ha már megvannak jobb lesz nekik úgy, vagy hirdesd meg akvaristán, vagy ne vedd meg őket.

2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

aljzatot meg díszállat-kereskedésben vegyél, 1-3 mm-es aprószemű kavics lenne a legmegfelelőbb

manado-t azért ne vegyél, mert aljzatpórszívóval kijön az egész. Vagy úgy is csinálhatod, hogy 1,5 cm Manado, felette meg 2cm kavicsréteg, de csak akkor, ha igényesebb növényeket akarsz, és persze rágyúrsz a v világításra is.

Igénytelenebb növényeknek elég a kavics is (pl. anubias, amit nem is kell egeszen beultetni)

2011. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 eric_cartman ***** válasza:

aprószemű kavicsot szerintem érdemes megnézni az OBI-ban is, olcsóbb mint sok kereskedésben. Én díszállat- kereskedésben vettem 300Ft-ért uaz az OBI-ban 180Ft volt :(


Persze ez csak a kavicsra igaz, ha komolyabb aljzatot szeretnél akkor -> kereskedés.

2011. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem tarthatsz nyugodtan
2011. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom: 4 törpe szívóharcsa, 6 endler guppi.

Neonból nem tarthatsz 5 darabot, 10 a minimum, 70 literre.

A guppiból is kevés a 3, viszont a szivárványosnak kicsi a 35 liter.

2011. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
enler guppi sajnos nem tetszik
2011. okt. 13. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyen szivárványos, viszont a szívóharcsákról le kellene mondanod. A guppik úgyis szép színesek, úszkálnak majd mindenhol. A szívóharcsákat pedig nehéz tartani, kezdőként szerintem ne velük próbálkozz.
2011. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
anyukáméknak régen volt 350 littyos akváriumuk szoval szerintem ök tudnak segíteni most jelenleg van egy 54 literes az nappaliba bevinném a szobámba de nem fér el sehova :( vennék nagyobbat is de hát hely nincs sajnos
2011. okt. 13. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!