Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell ahhoz hogy eladó...

Mi kell ahhoz hogy eladó lehessek díszhal üzletben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22:54 vagyok a kereskedelmet válaszd külön a kis állat szeretettől ez nem össze egyeztethető az állat szeretete erkölcsi dolog ,a kereskedőnek meg a profit!!!
2011. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Platypus ***** válasza:

Díszhalüzlet, ahol eladót keresnek. Én még soha nem láttam, pedig figyelem egy ideje, mert szívesen dolgoznék ilyen helyen.

A gyakorlatban meg kell felelned a tulaj elvárásainak, ami nem biztos, hogy bármilyen logikát is tartalmaz. Például az arénában az eladó csajok igen dekoratívak, de nemhogy kisállattenyésztői végzettségük, de alapvető akvarisztikai ismereteik sincsenek. Ez szinte az összes plázás boltra igaz. Vagy ismerek egy olyan kisboltot, ahol a tulaj az eladó 30 éve, de halvány lila fogalma sincs a nitrogénciklusról, vagy hogy egyáltalán mekkorára nőnek az általa árult halfajok.

2011. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nálunk itt az egyik nagyobb boltban elég felkészültek az eladók, de nem tudom, hogy van-e valamilyen végzettségük. Mindenesetre eddig bármit kérdeztünk tőlük tudtak válaszolni.

Meg egyszer mikor vettük a leopárd dániókat egyikünk sem tudta biztosan, hogy azok leopárd dániók, de 1 perc alatt kiderítette egy könyvből.


Szerintem elvárható lenne az ilyen szintű készültség, sajnos nem mindenhol várja el az üzletvezető ezt.

2011. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát számomra az jön le, hogy csak dolgozni akar, nem boltot nyitni. Ahhoz meg tulajdonképpen semmi nem kell.

Csak jókor legyél jó helyen. Nagyobb kereskedésekben láttam már álláshiredetést, de magánember nem valószínű, hogy felvenne alkalmazottat.

2011. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 25. 22:47
 16/16 anonim válasza:
Mindössze állatszeretet és némi hozzáértés szükséges.Az üzletben mindig 1fő szakképzet kereskedőnek jelen kell lenni,mindenki más ,lehet szakképzetlen.
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!