Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumi növényeim mért...

Az akváriumi növényeim mért vesztették el a zöld színüket?

Figyelt kérdés
2 "szál" átok hínárom is elvesztette a színét,a felső része.A hajtás a tetején.Áttetsző az a rész,mint az üveggarnéla.Tápszer kéne nekik(növény táp).Ti mit tennétek?Nektek volt már ilyen?
2009. máj. 4. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen adagolok co2 a vízbe,valamint havonta teszek a talajba győkérzet erősítő tablettát.Nálam gyönyörűek a nővények,és folyamatosan új hajtásokat hoznak.A co2 kissé lágyítja és savanyítja a vizet,nem szabad azt sem túlzásba vinni.
2009. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jolvan,köszi.Az a baj h "nagyon" drágák a növényszerek,míg egy új növény pár száz forint.De majd lehet megpróbálkozok vele.
2009. máj. 5. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
A co2 tabletta 5-600ft és sokáig elég,a gyökérzet erősítő tabi darabja 50ft és 50literenként kell 1db(legalábbis amiket én veszek)
2009. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mit csinál?Miért kell a növénynek?Ez kb egyenlő egy növényi tápszerrel?am köszi h segitessz
2009. máj. 5. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
A co2 tabiban és a gyökérzet erősítő tabiban is,rengeteg a növények számára elengedhetetlen nyomelem van.A co2 pedig a fotoszintézishez kell.
2009. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h minden kérdésemre válaszoltál.Akkor majd beszerzek ilyet.
2009. máj. 6. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen.Ezt a bizonyos"gyökérzet erősítőt" Aquaplantnak hívják 10 db van 1 csomagban és kb 200ft,egy kicsit tévedtem.Akár csak a tartalmában is,mert ebben nem nyomelemek vannak,hanem a talajt trágyázzák.A lényeg viszont ugyan az:hasznos,olcsó és Magyar termék.
2009. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ó,örök hálám,féltem hogy mennyibe fog kerülni,de megnyugtattál.Akkor iet biztos veszek.Elég ha ezt az aqaplant adom nekik?vagy adjak co2-t is?az mennyibe kerül?és tényleg álás vagyok hogy mindenben segitessz
2009. máj. 6. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettőre szükség van.A co2 tabi neve:aquaplant&co2,legalább is amit én használok.A "trágyá" tabit az aljzatba a másikat csak simán a vízbe kell dobni,ennek az ára kb 5-600 ft.Szívesen,remélem neked is beválik,sok sikert.
2009. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vettem sera florena-tAz jó lesz nekem?Jávai moha átokhínár meg valami nagyobb levelű növény meg gömbmoha van az aksiba.
2009. máj. 11. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!