Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett az akváriumom?...

Milyen lett az akváriumom? Mit változtassak?

Figyelt kérdés

60lityós, 15W daylight 15W sera növényes.

12 neon és valahány RC

A középső üres részre rakjak még egy vasfát vagy ne, nem tudom eldönteni.


[link]


2011. okt. 30. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, jó az a nyílt tér. Am. szerintem elég jó lett. :)

A hőmérőt dugd el hátra valamelyik oldalfalra.

2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Inkább a műfákat cseréld le vasfára, nekem nagyon bántja a szemem, amin ennyire látszik, hogy nem igazi. Középre kell ennyi üres tér, vagy ha már valami, akkor egy lapos kő mohákkal borítva még menne oda. Az óriás vallisneria vagy mi van a jobb oldalon szerintem nem előnyös így pont a frontüveg előtt, 5 centivel hátrébb raknám, hogy a ludwigia vagy micsoda elé kerüljön. A fűcsomód dögrováson van már ilyen sárgán, én inkább lemondanék róla. Elöl-középen az a néhány szál kóbor növényke is zavaró.
2011. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.


A jobboldali parvula fűcsomó nem marad meg bazaltban és a baloldali sagittaria se fogja bírni szerintem, de az majd kiderül.


Lilaeopsis brasiliensis füvet kéne venned, azt én tudom, hogy strapabíróbb, nekem azzal van tele a fél akvárium.

2011. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Falun ***** válasza:

szerintem nagyon pofás lett!

ahogy a többiek is írták, a "műfát" cseréld vasfára és ellenálló növények.


de azért gratula!

első ránézésre szép az akvárium!

nincs túlnépesítve sem! :)

2011. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól sikerült kis akvárium, hangulatosan lett berendezve :) Gratula hozzá! Középre már nem kell vasfa, de ha gondolod, a műfát kicserélhetnéd rá. A halak közül viszont a moszatevő márna nem stimmel; 60 literes aksi kicsi neki, egy idő után már nagyon területvédő lesz, és lehet, hogy agresszív lesz a neonokkal. Amíg még kicsi, nincsen baj vele, de egy idő múlva praktikusabb lenne majd lecserélni őt néhány törpe szívóharcsára. Link a mostani haladról: [link]


Ezt leszámítva nagyon jó akvárium, csak gratulálni tudok ;)

2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A moszatevők pedig úgy lettek kalkulálva hogy csak egy ideig lesznek itt mert egyik ismerősömnek van egy 190-ese és majd abba lesznek.
2011. okt. 31. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!