Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó lenne (sok...

Szerintetek jó lenne (sok vélemény érdekelne)?

Figyelt kérdés

arra gondoltam hogy a medencéknél használt szűrőt használnám szűrőnek jó minőségű szűrőanyaggal vagy a motorját nagyobb tartájba tenném vagy valami hasonló

ha valahol van ilyenről leírás linkelhettek is az is érdekelne

teljesen kezdő vagyok de ha ez bejönne akor holnap elkezdeném feltölteni az első aváriumomat


2011. nov. 1. 08:07
 1/8 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy a szűrőt 4000l medencébe használták és nekem 240 l be kéne ezért gondoltam a nagyobb artájt és a végére egy esőztetőt
2011. nov. 1. 08:08
 2/8 anonim ***** válasza:
hatalmas lenne a vízmegforgatás, ami nem minden halnál pozitívum. Másfelől pedig ezeket a cuccokat kűltérre tervezték, ezért szerintem beltérben elég hangos lenne, és ami a legfontosabb, sokkal több áramot fogyasztana, mint egy normál külső.
2011. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hangos egyáltalán és áramot se sokkal fogyaszt többet ez nem a legnagyobb tehát amikor medencéhez használtuk akkor észre sem lehetett venni a villanyszámlán
2011. nov. 1. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:

a vízmegforgatás nekem is a bajom vele ezért akarok valami megoldást találni rá mint pl a nagyobb tartáj és az esőztető.

más megoldást nem tudok de ide jöhet az is

2011. nov. 1. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek műszaki adatok? Mindenképpen tudni kéne a pontos vízforgatást.
2011. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most hoztam haza a szűrőt mindjárt írom
2011. nov. 1. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
kisebb termetű, gyors úszást kedvelő folyóvizi halakat tehetsz bele. Pl. a szumikat. ők belső szűrő beszívórészénél szívesen úszkálnak, tehát ebből kifolyólag gondolom kedvelik
2011. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs magyar leírás hozzá és hogy nem szívja be a vizet hanem csak kifújja a medencénél az aljába ment bele a beszívó része és a többi víz nyomta bele tehát az a gravitációval működött de én nem akarom kifúrni az akvi alját
2011. nov. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!