Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beszívhatja a kis garnélákat...

Beszívhatja a kis garnélákat a szűrő?

Figyelt kérdés

A külső szűrő beszívó ágán a gyári szűrőkosár van (12/16os cső) Tegyek valami szivacsot a kosárra vagy az biztonságos?

Esetleg ha egy ilyet ráapplikálok?


[link]


2011. nov. 2. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van és van szaporulat mindig szal nem :)
2011. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán beszívhatja, szerintem a szivacs jó ötlet, és ez a bordázott szivacs durván jót tesz a szűrésnek.

Mondjuk egy ilyen szivacsdarabot töredékéért is meg lehet venni.

[link]

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én sem terveztem ezreket költeni egy szivacs darabra, de még nem találtam jó méretű fekete szivacsot, mert a kék az ocsmány a fehér meg csak egy fokkal jobb.
2011. nov. 2. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
A fehér bebarnul idővel, nem probléma.
2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi lesz ha beérik. Nem kell hozzá sok idő:

[link]

2011. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak feketék is, kicsit drágább

[link]

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából vettem egy fehéret fel applikáltam még múlthéten de nagyon szúrja a szemem sajna.
2011. nov. 2. 20:31
 8/9 Platypus ***** válasza:
Elég sűrűn rácsozott nálam a szívókosár, mégis néha felnőtt méretű garnélákat is kiszedek a szűrőtartály alsó rekeszéből. Élve. Simán bemennek, ha akarnak. A szivacs jól működik, én is sokáig használtam, de én nem ezt a finom lyukú típust választanám, mert túl hamar eltömődik, és csak a felszínén ül meg a kosz.
2011. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam olyan is volt, hogy kivettem a külső szűrőt, beraktam egy másik akváriumba, erre belefújt egy csomó élő kis RC garnélát. Rávolt pedig húzva fehér háló, az amibe rakják a fokhagymát a boltban, az elég apró, de nem léggé, szóval :) jobb a szivacs. Utána már én is azt raktam rá.
2011. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!