Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok még...

Milyen halakat ajánlotok még egy 200 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Van benne 2 kékgurámi,2 gyöngygurámi,2 xifó,2platti,2 molly,5 serpalazac,6 schubert márna,6 öves diszmárna,2 algaevő harcsa és 1 lábeo
2011. nov. 11. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

úúúúúristen ez egy borzasztó összeállítás, mégis ki javasolta, hogy ezeket össze lehet rakni?


Arról nem is beszélve, hogy ~220 cm összesen a halak mérete, ha csak 1 cm/literrel számolunk is (ami nevetségesen kevés), akkor is borzasztó sokan vannak.


A kérdésedre a válasz: ne tegyél bele többet.

2011. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy adtad össze de ez nincs 200 cm. és azt se tudom hogy mi bajod az összeállítással. eddig semmi baj nem volt.
2011. nov. 11. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon közel van akkor is a 200 cm-hez és mondom, az 1 liter/cm borzasztóan kevés a halaknak.


Nem arról beszélek, hogy aggresszívak lennének egymással, de annyira különbözőek az igényeik pl. hőmérséklet, vízminőség, a gurámiknak pl. a sötétvíz sokkal jobb...

És ezek mind olyan eltérések, amik nem hirtelen ölik meg az állatokat, hanem lassan lerontja az immunrendszerüket, úgyhogy lehet, hogy most minden oké még... egyenlőre!

2011. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. 2 éve vannak így
2011. nov. 11. 20:21
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Hát gondolom az első arra gondolt,hogy már kifejlett méretűek a halak és úgy kezdett számolgatni.De xifóból ha 2 hím van az nem jó abból 1 hím 3-4 nőstény felállás lenne a jó,de mollyból és plattiból is szerintem 4-5 darab kéne.A többi egyed számra viszonylag jó bár lehetne 6 db helyett 8-10 is.Több halat viszont akkor se vegyél bele mert ez már így is sok.Nem olyan nagy az a 200 liter.
2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!