Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly túlszaporodás: Mit...

Molly túlszaporodás: Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy hogyan lehet megállapítani a mollyk nemét.Volt 2 black mollym, két fehér meg egy sárga. Na ezeknek köszönhetően most tömegnyomor van az akváriumomban. Van most már párducmintás, drapp, fekete-ezüst tarka stb. Állatkereskedésben átveszik őket ingyen? Nem tudom mit csináljak velük. HELP!!!!
2011. dec. 2. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
süsd meg őket :D
2011. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kegyetlen megoldás leküldeni őket a fajansz vízesésbe. Elajándékozni nem tudod? Hol laksz? Bp-en, a Margit szigeten a tóban biztos el lehet ereszteni őket. Az teli van ilyesmivel.

Szerintem állatker.-ben nem fogják átvenni.

2011. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt olvasgathatsz róluk, pont a mollyk-nál szépen látszik a felső hím, írja ezt is a leírásban, de bemásolom ide is:

A farokalatti úszó (anale) legyezőszerűen lekerekedő, alul gyakran hegybe futó; többnyire a hátúszó alatt vagy csak kissé előtte, a hastájék végén, más esetben hátrább, a farknyél alján helyezkedik el. A hímeken ez az úszó alakult át az úszósugarak egy részének csőszerű megnyúlása révén mozgatható párzószervvé, párzótüskévé (gonopodiummá).

2011. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hirdesd meg facen, és ajándékozd el őket...
2011. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a használható válaszokat.

Első ez nem neked szólt.

2011. dec. 3. 00:08
 6/14 anonim ***** válasza:

ivartalanítás, vidd állatorvoshoz!:D:D


mindig ökörségek jutnak eszembe!XD


egyébként, kisállat kereskedésekbe, duna plázába akár, kiveszed kis szatyorba mint a halas boltokba és elviszed, bár ezekből ott is nagyon sok van, de mivel azért pénz van benne, nem hiszem h ellenkeznek, bár nem akarnak semmi betegséget összeszedni, így lehet azt mondják nem kérnek belőle..

2011. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg add oda a macskának. Ezzel spórolsz a konzervén.
2011. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem értem, ha szülőkosarat nem alkalmaztál, akkor kicsik h maradtak meg? nekem is voltak anno elevenszülőim, kezdetekben mikor nem tudtam h mi van, akk ki se szedtem, és kannibalizmus, megették a többiek a porontyokat, meg mikor nagyon elszaporodtak, külön se vettem a fialó anyát... kis csemege nekik..
2011. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt 2 black mollym, két fehér meg egy sárga.


napi fail, az nem 3 ?:DDDDD

2011. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De más ha direkt szaporítani akarná meg tuti hogy nem bírná!! XD
2011. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!