Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vizinony.hu-ról ha rendelek...

Vizinony.hu-ról ha rendelek növénykéket, van olyan amit tényleg csak egy gumóba hoznak ki?

Figyelt kérdés

pl Aponogeton, azt szeretem, mindig szép nagyra nőtt, volt annyira elszaporodott h csak az látszott, szal időbe szét kell szedni...

összes növénynek amit ott veszek, takarításnál kapnak folyékony tápot, + mindegyik alá havonta egy tablettas, az úgy jó ?


2011. dec. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem világos.
2011. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Akvárium aljazta az lágy homok, szerintem tök jó, hlasboltból vettük anno.. azért homok, mert kavicsok közé régen kaja belesik, nem tudja kiszedni a hal, és belerohad.. szerintem összes növénynek is jó, könnyen tud gyökerezni, vagy van olyan amelyik nem szereti? mert nem sokára akarok rendelni a vizinoveny.hu-ról..!
2011. dec. 4. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:

van olyan növény amit szeretnék rendelni, de csak egy gumót fognak kihozni? pl. amit fent említettem, mert leiirásába azt látom..



takarításnál folyékony növénytápot tettem mindig.. vettem jó minőségű sera vagy milyen növénytablettát, amit havonta a gyökerekhez nyomtam a homokba, az jó nemÍ? nem csinálok semelyik növénynek kárt..?!

2011. dec. 4. 20:07
 4/4 Platypus ***** válasza:
A kérdéses áruházat nem ismerem, de nagyon kevés gumós akváriumi növény van. Még a Crinum fajokat meg a lótuszokat ismerem, mást nem. Ezeknél előfordulhat, hogy gumót postáznak, de ezt fel szokták tüntetni. Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg tőlük, mit is szállítanak pontosan. Az akváriumi növények 99,9%-ánál ez nem fordulhat elő, mivel gumójuk sincs, általában fiatal növényt kapsz.
2011. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!