Sürgős?

Figyelt kérdés

Domestosz került a vízbe

a hal mg mozog ha kiveszem tuléli?


2011. dec. 23. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem fogja túlélni, ha benne hagyod. Ja, mennyi került, hány liter vízbe?
2011. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen hal?
2011. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na szóval először is elnézést a hibákért. De nagyon megijedtem. Van egy szivacs amivel ezt az akváriumot szoktam takarítani és semmi mást. Ez az aksi csak dísznek van nem tartunk benne halat csak kagyló meg kövek. Most kaptam ezeket a halakat átmeneti megoldás lett volna az aksi. Egyszerre raktam bele két halat és mindkettő lesüllyedt az aljára és nem mozogtak. Kábé 10 perc elteltével az egyik megmozdult el kezdett úszkálni. Most kivettem egy tálba. Van esélye, hogy túlélje?
2011. dec. 23. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs milyen holnap megyek vissza az a kereskedésbe ahonnan kaptam, mert az ajándékozó ba.szott megkérdezni. -.-"
2011. dec. 23. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Van esélye, csak nem sok :( Kagylót különben sem szabad tenni az akváriumba, mert keményíti a vizet.
2011. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs hal benne... Csak kagylók... Most hogy benne lettek volna a halak így nem voltak benne kagylók...
2011. dec. 23. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem működik.

Egy halnak nem annyi kell, hogy vízbe legyen. Akváriumi körülmények között csak gépekkel tudsz imitálni pl egy 2 millio köbméteres tavat.

Szűrő, fűtő, világítás, növények, van?

Hiába áll ott az akvárium a vízzel, halak befogadására csak arra alkalmas baktérium flóra megtelepedése után alkalmas.

Egyébként is gyanús ez a 2 hal. Kettesével nagyobb halakat lehet tartani, az azért nem jó, a kicsikből meg kell vagy 10 hogy ne stresszeljék magukat halálra.

Így domestos nélkül is meghalnak.

2011. dec. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És nem írtad, hány literes az akvi, anélkül el se lehet dönteni, alkalmas e egyáltalán az adott halakhoz.

Egy jó tanács, ne az eladótól kérj tanácsot, és ne hidd el föltétlenül amit mond. Ő csak eladni akar, leszarja, hogy kipusztulnak a halak.

2011. dec. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nem azért, de tényleg ennyire nehéz felfogni, hogy kaptam ajándékba két halat ami rohadtul nem tudok hova tenni meg még azt se tudom milyen féle fajta. volt itthon egy 40 literes aksi amibe bele raktam őket és veszek egy 100 literest ha végre nyitva lesz valami bolt. A kérdésem nem az volt, hogy mibe vagy hogy tartsam hanem az, hogy elpusztulhatnak-e. Amúgy megmaradtak. Ha kapok egy halat akkor ameddig nem áll be az akvárium addig tűzzem ki a falra?
2011. dec. 26. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!