Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen kicsit nagyobb testű...

Milyen kicsit nagyobb testű színesebb halt lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

eddig van 2db vitorlás 12db dánió 2db anci és 6db neon és ezek mellé szeretnék valami nem túl igényes nagyobbra növő szép színes halat

végül is a család többi tagja is szokta nézni az akváriumot de ők nem értenek hozzá és valami nagyobb halat hiányolnak belőle szóval mit lenne érdemes?


2011. dec. 28. 21:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
és még az fontos infó lehet hogy ezek 165 literben laknak
2011. dec. 28. 21:55
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha van elég búvóhely, én egy törpesügér párt ajánlanék, esetleg egy valamilyen gurámi párt.
2011. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
aranyhal? az szép szines is meg meg is nő.
2011. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aranyhalat ne tegyen melléjük mert azokból legalább 4 kéne hogy jól érezzék magukat és nem férnének el ennyi hallal egy ekkora akváriumban...
2011. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az aranyhal hidegvízi, semmi keresnivalója egy trópusi akváriumban -,-

Én is a gurámikat javaslom, mondjuk nem egy párt, hanem 1 hímet 2 nősténnyel.

2011. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
nekünk 120 literesbe van 4 vitorlás 4 guppi vagy 8 neon meg 2 aranyhal 2 tapadós. és vígan élnek együtt semmi bajuk egymással. trópusi vagy nem... és egy 165 l -be ne férne el?
2011. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

22:27

Látszik a szakértelem...

Ha ezek a halak kifejlett méretűek lennének (amik nálad soha nem lesznek), akkor ledöbbennél, hogy mennyire nem férnek el. Gondolom az aranyhalak nem 20 centisek, a vitik pedig nincsenek 30 centi magasak, ráadásul gondolom nem 10-20 éve élnek így együtt.

Hamarosan agresszió és pusztulás lesz az akváriumodban.

2011. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
köszi az értelmet nyáron mennek a kerti mini halastavunkba amugy az aranyak de idáig nem volt bajuk. ott is vannak de még kicsik azért vannak bent
2011. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem 200 literes van és 1-2 centis halakat tartok benne, mert ezekhez képest olyan nagy az akvárium, mint egy tó.

Erre még így szeretek ránézni.


Mások ebből is hiányolják a nagy halakat, nekem is mondták már, de engem nem érdekelt.


Én tudom, hogy a nagy halak csak kínlódnának benne és miattam ne fogják ki, ne tenyésszék. Úgy vagyok vele, hogy azok inkább ússzanak kilómétereket a saját tavukban, ott biztos jobb nekik.


Persze nekem mindegy, hogy te mit raksz bele, mert ez csakis a te dolgod, a te akváriumod. Csak azt akartam mondani ezzel, hogy nem fontos azért beleraknod egy nagyobb halat, mert mások hiányolják.

2011. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

hát az aranyhalas versenyző válaszait pontoztam szépen le mert látszik hogy semmit nem ért az akváriumokhoz, a gurámi pár ötletet megfogadom de csak -t mert még 5 neon érkezni fog és hable egy kicsit én is hiányolom a nagyobb halakat az akváriumból és ha a halaimmal össze lehet tenni őket akkor nem bánom hogy ha van.

az értelmes válaszokat pedig köszönöm és ment is a zöld kéz.

2011. dec. 29. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!