Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi harcoshal hogyan...

A sziámi harcoshal hogyan építi a habfészket és kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a bettáimtól a kérdés második felére megkaptam a választ, nemrég értem haza próbáról, és ez a látvány fogadott->

[link]

2009. máj. 22. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém anno 2-3 nap alatt csinálta kulcsrakészre. :)
2009. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ha nem haragszik meg a kérdező,hozzáfűznék egy kérdést.Az én bettám is épitett valami hasonlot,az habfészek?Lehet az?Merthogy nincs nőstényem...Akkor miért csinálná?

A kérdezőnek pedig:nekem 1 nap után néz igy ki mint neked,szoval lehet még csinálják mind2-nknek:).

2009. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
09:38 - nőstény nélkül? Na ezt nem tudom. Azt tudom, hogy feljön a víz felszínére levegőt venni, akkor lehet, hogy kifúj olyankor levegőbuborékot is, és valami ilyesmi lehet az eredménye. Az én srácom akkor is csinálta, mikor külön kis helyen voltak, de egymás mellett, és csak 2 üvegen keresztül látták egymást, de az nem állít így össze, csak a lakóhelye pereme mellett gyűlt össze egy buborékgyűrű.
2009. máj. 23. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt amúgy nem tudom, miért építette a vízmelegítő köré, amikor ott a növény is :-)
2009. máj. 23. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam neked(megint én vagyok am a +kérdező:))

És a vízmelegítő köré azért épitette sztem mert szereti a magas hőmérsékletet a betta:)

Akkor szerinted ez csak kósza buborékokbol ált össze?De mindig odamegy és nyomja oda a bubikat...Nem értem én ezt...:)

2009. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy egy helyre rak csak ilyen bubikat.Amugy neked is azt csinálja hogy uszkál,aztán felmegy a vizfelszinre,és egy 20 mpet ot megáll mindenféle mozhás nélkül?Még az oldaluszoját is leállitja,mintha megdöglött volna,aztán uszik tovább...Ez normális szted?
2009. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
A betta akkor is bubifészket épit ha egyedül van. Természetesen akkor is, ha nőstény van mellette. Ha több hallal tartjuk nem épit bubifészket, egyébként igen. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Kb 1 nap (se) kell h megépítse és nem véletlenszerűen engedi fel a bubikat hanem az általa kiszemelt helyre. Miért? Mert alatta biztonságban érzi magát... home sweet home... :)
2009. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!