Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik mollim hetek óta a...

Az egyik mollim hetek óta a hátán úszik, már meg sem tud fordulni. A fenéken tartózkodik, egyébként virgonc, de mi a baja és gyógyítható-e? Az elején csak forgott, néha még hasra fordult, de most már azt sem teszi.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úszóhólyaggyulladás,és még nem hallottam kezelési módról sajnos.Sajnálom..:S
2009. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen gyulladás(mert akkor ne m lenne ilyen virgonc, de sztem is az úszóhólyagjával van vmi baj. Esetleg megsérülhetett. Sajnos nem gyógyítható, ha csak nem találsz egy állatorvost, aki képes a halat megoperálni. Egyébként normálisan( mennyiséget nézve ) eszik?
2009. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normálisan eszik, néha még normálisan úszkál is, de leginkább fenéklakó fejjel lefelé. Nagyon szörnyű lehet neki. Mintha fejen állva kellene élnem.Meddig húzza?
2009. máj. 25. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig bírja így. Ha nekem felfordul egy hal akkor az másnap már nem él. kívánom neki, h gyógyuljon meg, de sztem nincs sok esélye. Egyébkéént egy idő után az ember átszokik és nem lát fejjel lefelé csak akkor, ha éppen normálisan áll, gondolom ez a halaknál is működik, mert ugyanúgy az agyuk fordítja meg a képet amit látnak.
2009. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!