Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen színű halat hol tudok...

Ilyen színű halat hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés

Kérdezzem meg az eladót, hogy lehet e ilyet kapni/rendelni?

[link]


2012. jan. 11. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
a kék színűt.
2012. jan. 11. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kapni olyan helyen ahol díszálatokat árulnak.Régebben a westendben is volt egy ilyen kereskedés akiknek elég nagy volt a választékuk.

[link]

Ez az oldal segíthet nekd hogy a ahol lax a környéken merre tudsz halat venni :) mármint a keresőjébe település szerint is tudsz keresni.

Sok sikert!

Üdv!

Kiváncsi vagyok hogy milyen lehet vaterázni egy élő halat :)

2012. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Labeo bicolor néven sok helyen megtalálod. Nem kék színű, hanem fekete, csak a képen tűnik úgy.
2012. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban, csak ilyen a fény, amúgy egyformák.
2012. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de biztos kicsit sötétebb színű mint a szürke
2012. jan. 11. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs szürke meg kék meg semmilyen más...a hal maga fekete, a farokúszója pedig piros! Képminőségtől és fénytől függ milyen lesz a kép!
2012. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg feketék, de láttam már fakóbb példányt is. Amúgy nagyon hasonló a vörös rojtosszájú hal, de békésebb természetű: [link]
2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A külön szín oka lehet az, hogy a világosabb éppen stresszes állapotú. Én legalábbis úgy tudom, hogy a Stendal hal egyik jellegzetessége, hogy az egyébként fekete-vörös hal ha stresszes helyzetben van, akkor kifakulnak a színei.
2012. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Labeo Bicolor amit meg a kérdező linkelt, olyanom nem volt, de állítólag az nagy gyilkológép, a többi halat kinyírja és a saját társait is.


A Labeo Frenatus, amit linkeltek az előbb, tényleg sokkal békésebb a többi hallal szemben, habár a zebradániókat kergete nálam, de volt egy nagyobb díszcsík botiám is, és annál esélye nem volt hogy bántsa. Ő nem fekete, hanem inkább sötétszürke. A saját fajtársait nem tűri meg sajnos, max addig amíg még kicsi. Nekem volt 2db és az egyik elég gonosz volt, kergette a másikat, meg harapta is, aztán szétraktam őket és a gonoszt visszavittem az állatoshoz és a rendeset megtartottam.

2012. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!